Už jste někdy hráli tenis, badminton nebo stolní tenis? A co takhle kombinace všech tří sportů najednou?
To přesně je totiž pickleball! Jedná se o momentálně nejrychleji rostoucí raketový sport a jeden z nejpopulárnějších raketových sportu ve Spojených státech. Pickleball postupně expanduje a získává na oblibě i v jiných zemích, velkými propagátory jsou např. André Agassi a Steffi Graf.
Jeho obrovskou výhodou je, že abyste si zahráli, nepotřebujete žádný speciální trénink ani nepotřebujete být tenisový či badmintonový profíci. Technika je snadno naučitelná a hra je dynamická a zábavná.
Postupně můžete zápas vypilovat v pořádnou smršť, ale také si úplně v klidu můžete jít zahrát jako úplní začátečníci nebo si jít zapinkat s dětmi a věřte, že si hru i tak užijete.
Hraje se jak dvouhra, tak čtyřhra a to na kurtu téměř totožně velikém jako je ten badmintonový. Stejně jako u badmintonu, ať už hrajte ve dvou nebo vezmete partu kámošů, můžete si být jistí, že se pěkně proběhnete a zapotíte.
Ke hře jsou zapotřebí pevné rakety a plastový míček podobný floorbalovému. Jelikož se zatím nejedná o moc rozšířený sport, vybavení jsme koupili za vás a na recepci je k dispozici na půjčení ZDARMA. Cena kurtu je 200 Kč / hodina e rezervaci můžete udělat online v našem rezervačním systému, kde přibyla nová záložka Pickleball.