PŮSOBÍ U NÁS

MICHAELA DOUDĚROVÁ

Jsem certifikovaná fitness trenérka, práce je mým koníčkem, sama sportuji a cvičím fitness cca 12 let.

Mojí prioritou je především zdravý trénink, zaměřující se na správnou techniku cvičení, samozřejmě vždy přihlížím ke zdravotnímu stavu každého.

Pomohu s redukcí váhy, vylepšení kondice, nabrání svalové hmoty i s úplným začátkem při rozhodnutí začít sportovat.
Zaměřuji se na osobní tréninky, kruhové, funkční tréninky, cvičení s dětmi/mládeží.

KONTAKT:

email: M.Cernusakova@seznam.cz

IG: misa_douderova

MARTINA TŮMOVÁ 

Srdečně vás zvu na své lekce, kde spolu budeme formovat postavu a budovat lepší kondičku. Na svých lekcích se snažím vytvářet přátelskou atmosféru, v rámci možností upravuji klientům individuálně obtížnost cviků tak, aby si zacvičil začátečník i zdatný sportovec. Mám ráda pestré a pokaždé jiné tréninky – zařazuji cviky s vahou vlastního těla i s různými pomůckami. Velmi dbám na techniku provedení cviků – vždy upřednostňuji kvalitu nad kvantitu. Snažím se o individuální přístup ke každému i na skupinových lekcích – pokud vidím, že určitý cvik nezvládáte, ukážu náhradní variantu nebo doporučím pomalejší tempo. Mým cílem je, aby klient odcházel z lekcí dobře naladěný a příjemně fyzicky unavený.

Skupinové lekce vedu více než 13 let. Kromě skupinových lekcí trénuji i individuálně či ve dvojicích. Přes deset let jsem i jako studio manažerka vedla pohybové studio v Praze – Kolovratech.

 

KONTAKT:

email: tumovka04@seznam.cz

IG: martina.tumovka

 

MARTINA U NÁS PROVÁDÍ ANALÝZU TĚLESNÉHO SLOŽENÍ PŘÍSTROJEM INBODY, PRO OBJEDNÁNÍ VYUŽIJTE PROSÍM UVEDNÉ KONTAKTY.