PŮSOBÍ U NÁS

MICHAELA DOUDĚROVÁ

Jsem certifikovaná fitness trenérka, práce je mým koníčkem, sama sportuji a cvičím fitness cca 12 let.

Mojí prioritou je především zdravý trénink, zaměřující se na správnou techniku cvičení, samozřejmě vždy přihlížím ke zdravotnímu stavu každého.

Pomohu s redukcí váhy, vylepšení kondice, nabrání svalové hmoty i s úplným začátkem při rozhodnutí začít sportovat.
Zaměřuji se na osobní tréninky, kruhové, funkční tréninky, cvičení s dětmi/mládeží.

KONTAKT:

email: M.Cernusakova@seznam.cz

IG: misa_douderova

JAKUB PETRÁK

Ahoj jmenuji se Jakub Petrák a sport mě provází celý můj život. Jako malý jsem začal s judem, poté jsem aktivně 15 let hrál basketbal. Během vysokoškolského studia na fakultě tělesné kultury v Olomouci jsem si vyzkoušel téměř všechny druhy sportu, přičemž nejvíce mi zůstalo běh, lyže, plavání a posilování, kde se cítím nejkomfortněji.

Na lekci budeme především cvičit aerobně, posilovat s vlastní vahou, posilovat s kettlebelly, velkými činkami a dalšími pomůckami.  Na pestrost a širokou škálu cviků se můžeš těšit na všech mých lekcích. Žádný trénink není stejný! Lekce pečlivě připravuji tak, aby posilování komplexně zahrnulo všechny partie. Občas také trénink proložíme hrou či soutěžemi.

Pokud ti vše dává smysl, budu se těšit na nové tváře.

V případě potřeby, jako certifikovaný výživový poradce, mohu pomoci s nastavením stravování.

KONTAKT:

email: kuba.petrak@seznam.cz

IG: jakub.petrak1

MARTINA TŮMOVÁ 

Srdečně vás zvu na své lekce, kde spolu budeme formovat postavu a budovat lepší kondičku. Na svých lekcích se snažím vytvářet přátelskou atmosféru, v rámci možností upravuji klientům individuálně obtížnost cviků tak, aby si zacvičil začátečník i zdatný sportovec. Mám ráda pestré a pokaždé jiné tréninky – zařazuji cviky s vahou vlastního těla i s různými pomůckami. Velmi dbám na techniku provedení cviků – vždy upřednostňuji kvalitu nad kvantitu. Snažím se o individuální přístup ke každému i na skupinových lekcích – pokud vidím, že určitý cvik nezvládáte, ukážu náhradní variantu nebo doporučím pomalejší tempo. Mým cílem je, aby klient odcházel z lekcí dobře naladěný a příjemně fyzicky unavený.

Skupinové lekce vedu více než 13 let. Kromě skupinových lekcí trénuji i individuálně či ve dvojicích. Přes deset let jsem i jako studio manažerka vedla pohybové studio v Praze – Kolovratech.

 

KONTAKT:

email: tumovka04@seznam.cz

IG: martina.tumovka

 

MARTINA U NÁS PROVÁDÍ ANALÝZU TĚLESNÉHO SLOŽENÍ PŘÍSTROJEM INBODY, PRO OBJEDNÁNÍ VYUŽIJTE PROSÍM UVEDNÉ KONTAKTY.