JAKUB PETRÁK

Sport je pro mě životní styl, ačkoliv se to může zdát jako klišé.
Osobně sport beru jako komplexní balíček, který v sobě nenese jen pohyb, ale také stravu, spánkovou hygienu a vzdělávání.

Sport mi v životě vždy více dal, než vzal. Jako malý jsem začal s judem, poté se několik let aktivně věnoval basketbalu jako hráč a v současné době jako rozhodčí. Během vysokoškolského studia na fakultě tělesné kultury v Olomouci jsem si vyzkoušel téměř všechny druhy sportu, přičemž nejvíce mi zůstalo běhaní, v zimě lyže, plavání a cvičení, kde se cítím nejkomfortněji. Cílem mých lekcí bude především aerobní cvičení, posilování s vlastní vahou, posilování s pomůckami a zlepšení fyzické kondice. Pokud ti vše dává smysl, budu se těšit na nové tváře a nové zkušenosti.

Lekce, kde se se mnou potkáte: KRUHOVÝ TRÉNINK

MARKÉTA ŠKORPILOVÁ

Zdravím, všechny milovnice tance a pohybu!
 
Latinskoamerickým a standartním tancům se věnuji už od malička a postupem času se staly součástí mého každodenního života. Snažím se tanec předávat jako celek. Nejen kroky, ale práci s hudbou, emoce, práci rukou, atd. 
Mezi mé největší úspěchy patří účast na Mistrovství světa v kategorii Junior II, titul mistryně a vícemístryně ČR v kategorii družstva a bronzová medaile na Mistrovství ČR ve standartních tancích. 
Na latině se mi líbí nejvíce to, že v sobě každá dáma dokáže probudit ženskost a vášeň. Tímto bych vás moc ráda pozvala na své kurzy v rytmu latiny. 
 
Těším se! Markét 🙂 
Lekce kde se se mnou potkáte:
SINGLE LADIES LATINO

HANA BALNEROVÁ

Na jakých lekcích se se mnou potkáte: 

BODYFORMING 

MÍŠA DOUDĚROVÁ

Jsem certifikovaná fitness trenérka, práce je mým koníčkem, sama sportuji a cvičím fitness cca 12 let.

Mojí prioritou je především zdravý trénink, zaměřující se na správnou techniku cvičení, samozřejmě vždy přihlížím ke zdravotnímu stavu každého.


Pomohu s redukcí váhy, vylepšení kondice, nabrání svalové hmoty i s úplným začátkem při rozhodnutí začít sportovat.
Zaměřuji se na osobní tréninky, kruhové, funkční tréninky, cvičení s dětmi/mládeží.

Lekce, kde se se mnou potkáte:

FUNKČNÍ TRÉNINK

BODYFORMING PRO RODIČE S DĚTMI

OSOBNÍ TRÉNINKY

PETRA MATĚJÍČKOVÁ

 

Má životní cesta mne dovedla k poznání, že smyslem života je udržovat celistvost a harmonii. Respektovat tělo i mysl, své hranice a možnosti. Umožnit sobě i druhým nalézat svůj střed. V životě i na podložce.

Lektorské práci se věnuji od svých 18 let. Absolvovala jsem roční výcvik Pilates pod vedením Mgr. Renaty Sabongui, která techniku vystudovala u přímých žáku J. Pilatese. Měla jsem tu čest od roku 2012 vést lekce Pilates přímo v jejím studiu. Ve svých lekcích uplatňuji nejen klasickou techniku, ale i moderní přístup vycházející z poznatků fyzioterapie. Respektujícím a laskavým způsobem.

Mou další specializací je Kundalini jóga a individuální terapeutická práce. Uvolňování traumatu a stresu pomocí techniky TRE®, práce s podvědomými přesvědčeními metodou PSYCH-K® i terapie s esencemi. Přijďte propojit sílu svého středu s dechem a přítomností. Cvičení Pilates je vynikající prevencí bolesti zad, formuje postavu, zvyšuje flexibilitu a koncentraci, přináší duševní odolnost a úsměv na tváři. Těším se na Vás každou středu!


www.zelenyzvon.cz

Na jakých lekcích se se mnou potkáte:

PILATES

MARTINA TŮMOVÁ

Srdečně vás zvu na své lekce, kde spolu budeme formovat postavu a budovat lepší kondičku. Na svých lekcích se snažím vytvářet přátelskou atmosféru, v rámci možností upravuji klientům individuálně obtížnost cviků tak, aby si zacvičil začátečník i zdatný sportovec. Mám ráda pestré a pokaždé jiné tréninky – zařazuji cviky s vahou vlastního těla i s různými pomůckami. Velmi dbám na techniku provedení cviků – vždy upřednostňuji kvalitu nad kvantitu. Snažím se o individuální přístup ke každému i na skupinových lekcích – pokud vidím, že určitý cvik nezvládáte, ukážu náhradní variantu nebo doporučím pomalejší tempo. Mým cílem je, aby klient odcházel z lekcí dobře naladěný a příjemně fyzicky unavený.

Skupinové lekce vedu více než 13 let. Kromě skupinových lekcí trénuji i individuálně či ve dvojicích. Přes deset let jsem i jako studio manažerka vedla pohybové studio v Praze – Kolovratech.

Lekce, kde se se mnou potkáte:

Fit & Slim

Bříško & Hýždě

Fit trénink pro muže i ženy

HANA BARTOŠOVÁ

Pohyb mám moc ráda, a tak se již po mnoho let stala mým velkým koníčkem instruktorská činnost. Přes nejrůznější dynamické lekce (step aerobik, taneční aerobik, posilovací hodiny) jsem časem objevila kouzlo klidnějších a plynulejších forem pohybu. Nyní se věnuji hlavně Vinyasa józe, restorativní józe, PortDeBras a sound healingu (léčení zvukem).

Jako lektorka jógy působím od roku 2007, kdy pro mě jóga byla především báječným cvičením na protažení těla. Časem si mě získala více a dnes pro mě představuje jeden z nejkomplexnějších přístupů k člověku a jeho bytí. Je to cesta, na které se učíme vnímat naše možnosti, hranice a vnitřní sílu. A jak jsem se dostala k léčení zvukem? Když jsem byla na jógovém kurzu v Indii, učarovaly mě Tibetské zpívající mísy. Pak už to byl jen malý krůček k terapeutickým nástrojům a ke studiu sound healingu v Anglii.

Ráda také cestuji, čtu, procházím se v přírodě, baví mě společenské tance a dále se na své cestě vzdělávat, ať už u nás nebo v zahraničí. Pokud si chcete o mně přečíst více, podívejte se na www.naklidnevlne.cz.

Těším se na naše společné chvíle tady v Plechovce 🙂

Na jaké lekci se se mnou potkáte: 

PortDeBras

VINYÁSA JÓGA