Masáže

Masáže je možné rezervovat přes recepci – telefonicky či osobně nebo přímo u masérky. 

Vybírat můžete z následující nabídky masáží. 

 

Jana Kuchynková

K masážím mám blízko celý život, sama jsem jejich velkým fanouškem i na druhé straně masérského lůžka, a proto jsem se jim začala od roku 2014 věnovat profesionálně. Jak se později ukázalo, živím se konečně prací, která mě baví a je i mým koníčkem.

Po absolvování celé řady potřebných kurzů jsem prostřednictvím agentury začala pracovat pro několik wellness center ve známých pražských hotelích, jako je Corinthia, Holiday Inn, Carlo IV, Hotel Štiřín. Vzdělání maséra nikdy nekončí, a proto i nadále rozšiřuji svoje vědomosti. Po získání potřebné praxe jsem se postavila na vlastní nohy a začala získávat svoje klienty. Dojíždím také do několika firem, které svým zaměstnancům dopřávají odpovídající péči a dodnes spolupracuji s některými wellnes centry, například v Hotelu Štiřín nebo One Room Hotelu Žižkovská věž.

Za léta praxe se mi osvědčil zcela individuální přístup ke každému klientovi a jeho aktuálnímu fyzickému ale i psychickému rozpoložení. Každá masáž od mě je kombinací různých technik a je šitá na míru.

Kdy jindy si zajít na masáž, než po skvělém sportovním výkonu nebo po příjemně strávených chvílích v sauně.

Těším se vás.

Kontakt: 603 352 300

Nabídka masáží:

Každou masáž provádím individuálně dle potřeb a očekávání klienta, jeho případných zdravotních potíží nebo omezení. Za léta svojí praxe využívám osvědčenou kombinaci následujících typů masáží a technik:

 • Rekondiční a relaxační masáž
 • Reflexní masáž chodidel
 • Indická masáž hlavy
 • Lomi Lomi
 • Reiki (I.stupeň)
 • Baňkování

 Ceník

 • 600,- Kč/30 minut
 • 1100,- Kč/60 minut
 • 1 500,- Kč/90 minut
 • 1 900,- Kč/120 minut

 

Adéla Halamová
 
Jsem studentkou 3. lékařské fakulty v oboru fyzioterapie. Snad již brzy budu moci nabídnout své služby jako plně kvalifikovaný fyzioterapeut. Do té doby bych ráda svůj um rozvíjela a nabídla Vám relaxační nebo sportovní masáž.
Lze se domluvit i na aplikaci Kinesiotapingu, který urychluje léčbu zranění, optimalizuje průběh onemocnění a snižuje bolest.
 

Cena masáže:
650,- Kč/60 minut

Cena tejpování:
150,- Kč + materiál (dle lokality problému)

Pokud byste rádi masáž věnovali někomu jako dárek, můžete si zakoupit dárkové vouchery. Prosím kontaktuje přímo masérku a domluvte s ní konkrétní detaily.

Kontakt: 725 166 731 Fyzia Voucher

 
Denisa Bláhová

Masáže jsou mým koníčkem a snažím se, aby se klienti u mě cítili dobře a alespoň na chvilku zapomněli na starosti a dopřáli si skvělý relax při masáží a relaxační hudbě a také světel svíček. Aby odcházeli odpočatí a rádi se ke mně vraceli. Procítěná masáž vyvolá příjemné pocity pohody, důvěry a radosti, také uvolňuje energii, která byla dosud pohlcována fyzickým i psychickým napětím. Potřebujete odpočinout, vypnout, zrelaxovat se při příjemném masírování vašeho těla. Neváhejte se objednat a užít si své chvilky klidu.
Těším se na Vaši návštěvu.

 

Nabídka:

 • Relaxační masáž

  60 minut / 800 Kč

 • Breussova masáž

  30 minut / 500 Kč

 •  Indická masáž hlavy

  30 minut / 400 Kč

 •  Anticelulitidní masáž

  30 minut + 10-15 minut zábal / 1 000 Kč

Kontakt: 737 933 085

 

Hanka Bartošová

 

Sound Healing

Potřebujete se uvolnit a zklidnit? Dopřejte si zvukovou lázeň.

 

Na zvukových sezeních používám různé terapeutické nástroje. Zvuk, který tyto nástroje vydávají je forma energie, která se dostává hluboko do buněčných struktur. Účinky vibrací si můžete představit jako zvukovou masáž, která harmonizuje vaše tělo i duši.

Zvukové sezení 60 min – 1250 Kč

 

Má první zvuková lázeň se odehrála v Indii, v obchůdku plném tibetských zpívajících mís. Má zvídavost o nejrůznější terapeutické nástroje mě zavedla až ke studiu sound healingu na SHA, UK. Od roku 2019 jsem certifikovanou praktikantkou sound healingu pro individuální a skupinovou klientelu. Jsem také lektorkou jógy a PortDeBras.

 

Více na www.naklidnevlne.cz

 
 

Možnost spolupráce – pronájem prostoru

Celý prostor pro masáže, fyzio terapii nebo např. kosmetické služby pronajímáme formou krátkodobého pronájmu či dlouhodobé spolupráce.

Například:

 • jsem masér, nabídnu své služby každé pondělí od 16 do 19 hod.
 • hraji tenis, mám svého maséra a domluvím si s ním masáž na konkrétní čas po tenisu
 • jsem lékař, mám zájem ordinovat jedenkrát týdně v Dubči a hledám prostor
 • jsem masér fotbalového týmu, budu se starat o své svěřence během tréninku atd.

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.